O cash backu i korzyściach z niego płynących – to warto wiedzieć

Podczas robienia codziennych zakupów, możemy zauważyć, że coraz mniej osób korzysta z gotówki. Karty płatnicze ciągle zwiększają swoją użyteczność, a dzięki rozwijającej się technologii jesteśmy w stanie zapłacić także telefonem, czy zegarkiem, dzięki takim rozwiązaniom uregulowanie płatności za zakupy staje się coraz prostsze, oraz mniej problematyczne.

Istnieje również możliwość, gdzie zapłacenie za usługi kartą płatniczą, jest w stanie zwrócić nam część kwoty, którą wydaliśmy, ale jak to zrobić?

Czym jest cashback?

Cash back to nic innego, jak usługa bankowa, która umożliwia nam to, abyśmy odzyskali część pieniędzy z zapłaconej kwoty, lub wypłacili gotówkę, podczas regulowania płatności za zakupy.

Często pojawia się problem z terminologią, ponieważ cash back określany również jako money back, to są dwie różne rzeczy, dlatego wytłumaczymy sobie wszystko po kolei. Cash back, jest dodatkową usługą karty płatniczej, która została dodana przez bank około 20 lat temu. Cash back umożliwia nam wypłatę gotówki w sklepie podczas płacenia za zakupy. Wytłumaczyliśmy sobie mniej więcej, czym jest cash back, teraz kolej na następne pojęcie. Money back to usługa, dzięki której na nasze konto bankowe trafia część zwrotu kwoty, którą zapłaciliśmy za daną usługę. Jedynym wymogiem, aby ta funkcja zadziałała i przyniosła nam korzyści, jest uregulowanie płatności kartą płatniczą.

Gdzie możemy wykorzystać funkcję moneyback?

Money back, jest pewnego rodzaju premią, dzięki której mamy możliwość otrzymania zwrotu części wydatku. Dokładniej, jest to usługa bankowa, która pozwala użytkownikowi karty na uzyskanie zwrotu części wydanej kwoty na daną usługę, lub zakupy. Money back dotyczy transakcji bezgotówkowej, czyli wymogiem jest to, aby płatność odbyła się za pomocą karty. Tę usługę jesteśmy w stanie otrzymać podczas regulowania płatności na stronie internetowej oraz w sklepach stacjonarnych.

Jakie strony, lub sklepy pozwolą nam uzyskać zwrot kosztów?

Jeśli interesuje nas to, gdzie możemy uzyskać zwrot kosztów wydanej kwoty, to warto zagłębić się w ten temat i sprawdzić dostępne sklepy internetowe, oraz stacjonarne, w których możemy uzyskać zwrot z usługi money back. Listę takich sklepów oferuje nam strona letyshops, dzięki niej jesteśmy w stanie uzyskać informację, jakie sklepy oferują usługę money back, oraz ile procent z wydanej kwoty wróci do naszego portfela.

Strona Letyshops to idealne rozwiązanie dla osób, które interesuje usługa cash back. Założenie konta na tej stronie, jest jedyną czynnością, jaką musimy wykonać, aby zacząć otrzymywać zwroty kosztów za nasze zakupy.