Przykłady sklepów online które znacznie ułatwiają klientom zakupy!

W tym zestawieniu poznasz 3 ciekawe przykłady sklepów, które w trosce o swoich klientów wymyślają oryginalne rozwiązania, które znacznie umilają zakupy konsumentom.

  1. Napieknewlosy.pl

Nie znasz się na składach kosmetyków, chcesz zacząć świadomie dbać o swoje włosy, a długie listy nieznajomych substancji stanowią dla Ciebie nie lada zagadkę? Ten sklep przychodzi z pomocą! Znajdziesz w nim najlepsze produkty do pielęgnacji, które podzielone zostały przez specjalistów na specjalne kategorie. Znajdziesz tam zarówno odżywki humektantowe, emolientowe jak i proteinowe, które zostały starannie posegregowane według porowatości włosów, dlatego jedyne co musisz zrobić, aby zakupić idealny dla siebie zestaw, to sprawdzić jaki typ włosów posiadasz! Jeśli jednak to zadanie stanowi dla Ciebie problem, to wystarczy, że wejdziesz w zakładkę ,,darmowe porady” i opiszesz swój problem, a grono specjalistów pomoże dobrać Ci odpowiednie dla Ciebie produkty. To sklep, który niewątpliwie ułatwia oraz umila zakupy swoim klientom!

  1. Eobuwie

Wybór odpowiedniego rozmiaru obuwia jest dla Ciebie problematyczny? Często zdarza Ci się zamawiać buty, które okazują się zbyt ciasne lub niedostosowane do Twojej stopy? Ten sklep przychodzi z pomocą! Dzięki specjalnej aplikacji esize.me możesz zmierzyć swoją stopę i wybrać obuwie, które spełni w 100% Twoje oczekiwania!

  1. Indigo-nails

Chcesz dbać o swoje dłonie, interesuje Cię tematyka hybryd, nie wiesz jednak od czego zacząć i jakie produkty będą dla Ciebie odpowiednie na start? Ten sklep przychodzi z odsieczą! Na specjalnym kanale na youtubie ,,Indigo nails Polska” najlepsze polskie stylistki opisują różne metody tworzenia pięknych paznokci, a także przedstawiają idealne rozwiązania dla osób początkujących, średniozaawansowanych, oraz dla profesjonalistów. Dzięki temu stworzysz swój wymarzony zestaw i otrzymasz darmowe wskazówki, jak krok po kroku wykonać trwałą i bezpieczną stylizację!